Kapcsolat

Országos Ifjúsági Bajnokság

2012.08.08.

A klub a magalakulása óta a legeredményesebb ifjúsági bajnokságról 3 arany éremmel tért haza.
További képeket a képgalériában találsz.

2012. augusztus 4-5-én Szolnokon az ifjúsági Országos Bajnokságon, ami egyben válogató is volt a szeptemberi Európai Olimpiai Reménységek Versenyére, 6 ifjúsági és 2 serdülő versenyzővel vettünk részt.  Szeiler Máté és Koós Norman nagyszerű versenyzéssel, kiváló formában, 1000 és 500 méter párosban  is győzni tudtak. Ezekben a számokban a második helyeket a Vass Péter -Noé Zsombor páros  szerezte meg. A harmadik bajnokságot Vass Gábor -Vass Péter páros 4000 méteren rajt-cél győzelemmel szerezték meg.

Szegeden kerül megrendezésre az Európai Olimpiai Reménységek Versenye. Erre a versenyre három Dunafüredi kajakos kvalifikálta magát.  Szeiler Máté, Koós Norman, Vass Péter és Noé Zsomborral (Vác) összesen 6 versenyszámban fognak rajthoz álni.